



Стелаж Бюджет ОМ 1800х400х400 Меткас, 175 кг/полицю, 5 полиць, МДФ, оцинкований, металевий
- Готово до відправки
- Код: B180160404052
1 326 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики стелажа - Меткас™
| Товщина рами стелажу | 0.65 мм |
| Висота стелажу | 1800 мм |
| Ширина стелажу | 400 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 175 кг |
| Кількість полиць | 5 |
| Матеріал полиць | МДФ |
| Покриття стелажу | Оцинковане |
Особливості стелажів серії Бюджет:
- Стійки і траверси стелажів не бояться корозії і підходять для приміщень з підвищеною вологістю.
- Підходить для житлових і нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, гараж, льох, склади, СТО, архіви та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 175 кг при рівномірному розподілі ваги.
- Метал стійки в серії Бюджет товщиною 0.65 мм
- Для ваших потреб вибирайте полиці з ДСП для нежитлових приміщень або МДФ для житлових. Також ви можете замовити стелажі зі сталевою полицею, вони відмінно підійдуть для підвалу або двору приватного будинку.
- Полиці стелажа кріпляться на зацепах, що полегшує і прискорює процес складання (15-30 хв).
Чому клієнти вибирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Упаковка: стелаж поставляється в картонній упаковці і поміщається в багажник легкового авто.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійках бережуть покриття підлоги від пошкоджень.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів враховуйте необхідне вільне місце між верхньою полицею і стелею.
- При складанні стелажа з підсилювачем полиці, його зачепи необхідно загнути всередину. Це сильно впливає на максимальне навантаження яке витримує полиця.
- Нижня полиця повинна бути розміщена не вище 5 см. від підлоги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴



