Стелаж РЕК-1 150х75х30 білий Меткас, 35 кг/полицю, 4 полиці, фарбований, металевий
- Готово до відправки
- Код: REK1
1 182 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики стелажа - Меткас™
| Товщина рами стелажу | 0,5 мм |
| Висота стелажу | 1500 мм |
| Ширина стелажу | 750 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Максимальне навантаження на полицию | 35 кг |
| Кількість полиць | 4 |
| Матеріал политць | Метал |
| Покриття стелажу | Порошкова фарба |
Особливості стелажів серії РЕК:
- Стійки, траверси та полиці стелажів не бояться і пристосовані для приміщень з підвищеною вологістю.
- Адаптація для житлових та нежитлових приміщень, таких як: будинок, квартира, офіс, ванна кімната, балкон та інші.
- Витримують навантаження на полицю до 35 кг при рівномірному розподілі ваги.
- Металеві стійки серії РЕК товщиною 0,5 мм.
- Полиці виконані з металу та покриті порошковою фарбою.
- Полиці стелажа кріпляться на болтах, що впливає на тривалість процесу збирання (15-30 хвилин).
Чому клієнти обирають стелажі Меткас:
- Ми є заводом-виробником.
- Захист підлоги: пластикові накладки на стійки бережуть покриття Вашої підлоги від пошкоджень.
Увага!
- При розрахунку висоти стелажів залишайте необхідне вільне місце між верхньою полицею та стелею.
- Нижня полиця має бути розміщена не вище 5 см від підлоги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴












