


Дитячий стіл Evo-kids TH-330 Pink (арт. TH-330 W/PN)
- Немає в наявності
- Код: TH-330 W/PN
11 990 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Google Merchant | in_stock |
| ID маркетплейс Розетка | 57625855 |
| Max висота стільниці | 75 |
| Min висота стільниці | 50 |
| Артикул маркетплейса Епіцентр | TH-330 W/PN |
| Артикул українською мовою | TH-330 W/PN |
| Висота надбудови | 30 |
| Внутрішній код мережі Антошка | 8042146 |
| Вік дитини | від 4-х років |
| Гарантія | 12 міс. |
| З пеналом | Да |
| Код УКТВІД | 9403208000 |
| Колір накладок | Рожевий |
| Колір стільниці | Білий |
| Кут нахилу | 0-60° |
| Кількість коробок | 1 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал поверхні | ДСП стандарт Е-1 |
| Наявність >3 | 4 |
| Наявність >3 булево | Да |
| Наявність Google Merchant | in_stock |
| Подарок в прайс1 | Килимок для творчості Mealux двосторонній (для столів Florida/Winnipeg/TH-360) |
| Розмір/вага (коробка 1) | 109 см х 69 см х 16 см / 30 |
| Посилання на інструкцію зі збирання | <![CDATA[https://drive.google.com/file/d/1hXv4DUydrqFhZD21cjtlGbAwMbHogcGY/view?usp=sharing]]> |
| Посилання на товар у хмарі | https://drive.google.com/drive/folders/1Z9O1duT_dGfvDYmiiDYK6MIf1Ca41bEm?usp=drive_link |
| Посилання на фото в хмарі | https://docs.google.com/uc?id=1oJKoOQ879lTu_UJdM3fIe2DqJ8sXe-6v |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 990 ₴



