

Дитячий стіл Evo-Kids TH-320 Grey (арт. TH-320 W/G)
- В наявності
- Код: TH-320 W/G
11 990 ₴
7 490 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Google Merchant | out_of_stock |
| ID маркетплейс Розетка | 314224726 |
| Max висота стільниці | 75 |
| Min висота стільниці | 51 |
| Артикул маркетплейса Епіцентр | TH-320 W/G |
| Артикул українською мовою | TH-320 W/G |
| Висота надбудови | 21 |
| Внутрішній код мережі Антошка | 8942563 |
| Вік дитини | від 4-х років |
| Гарантія | 12 міс. |
| З пеналом | Да |
| Код УКТВІД | 9403208000 |
| Колір накладок | Сірий |
| Колір стільниці | Білий |
| Кут нахилу | 0-60° |
| Кількість коробок | 1 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал поверхні | ДСП стандарт Е-1 |
| Наявність >3 | 12 |
| Наявність >3 булево | Да |
| Наявність Google Merchant | in_stock |
| Подарок в прайс1 | Захисний килимок Mealux 30х40 |
| Посилання на відео збирання товару | https://youtu.be/HkaLYRMeN8E |
| Регулювання нахилу стільниці | Да |
| Розмір/вага (коробка 1) | 110 см х 71 см х 14 см / 29 |
| Посилання на інструкцію зі збирання | <![CDATA[https://drive.google.com/file/d/1PAE_oxu98C5iDD4A2VJc-lhvFU25PHOG/view?usp=sharing]]> |
| Посилання на товар у хмарі | https://drive.google.com/drive/folders/1VwkTz3Na40z3tGVUve9a-hPQx-9Vct4p?usp=drive_link |
| Посилання на фото в хмарі | https://docs.google.com/uc?id=1K0RMg4sw5RsPL9DAOSInu1OmxcnHLpBE |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 490 ₴



