

Дитячий стіл Evo-Kids TH-210 Lite White (арт.TH-210 W Lite)
- В наявності
- Код: TH-210 W Lite
5 900 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Google Merchant | in_stock |
| ID маркетплейс Розетка | 70872149 |
| Max висота стільниці | 78 |
| Min висота стільниці | 53 |
| Артикул маркетплейса Епіцентр | TH-210 W Lite |
| Артикул українською мовою | TH-210 W Lite |
| Внутрішній код мережі Антошка | 8904145 |
| Вік дитини | від 4-х років |
| Гарантія | 12 міс. |
| З пеналом | Да |
| Код УКТВІД | 9403208000 |
| Колір накладок | Білий |
| Колір стільниці | Білий |
| Кількість коробок | 1 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал поверхні | ДСП стандарт Е-1 |
| Наявність >3 | 15 |
| Наявність >3 булево | Да |
| Наявність Google Merchant | in_stock |
| Подарок в прайс1 | Килимок для творчості Mealux двосторонній (для столів Florida/Winnipeg/TH-360) |
| Регулювання висоти | Да |
| Розмір/вага (коробка 1) | 111 см х 72 см х 17 см / 21 |
| Посилання на інструкцію зі збирання | <![CDATA[https://drive.google.com/file/d/1Rr1nSVe1iDWi2A8_nF-s3djUrbyIIPa6/view?usp=sharing]]> |
| Посилання на товар у хмарі | https://drive.google.com/drive/folders/1WIvJZblYQCHXh2WOVCFjNaH1Tb28nl5M?usp=drive_link |
| Посилання на фото в хмарі | https://docs.google.com/uc?id=1HAdzTmrTVbJfOT1NsyD1jFglcv-pgHmk |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴



