Комплект парта Evo-Kids TH-330 Blue + крісло Evo-kids Mio Lite KBL (арт.TH-330 W/BL + Y-208 KBL)
- В наявності
- Код: TH-330 W/BL + Y-208 KBL
16 480 ₴
10 990 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Google Merchant | in_stock |
| Max висота стільниці | 75 |
| Min висота стільниці | 50 |
| Артикул маркетплейса Епіцентр | TH-330 W/BL + Y-208 KBL |
| Артикул українською мовою | TH-330 W/BL + Y-208 KBL |
| Висота надбудови | 21 |
| Висувні ящики | Немає |
| Внутрішній код мережі Антошка | 8042358 |
| Вік дитини | від 4-х років |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 60 мм |
| Для двох | Немає |
| З пеналом | Да |
| Код УКТВІД | 9403208000 |
| Колір накладок | Блакитний |
| Колір стільниці | Білий |
| Кут нахилу | 0-60° |
| Кількість коробок | 2 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал поверхні | ДСП стандарт Е-1 |
| Надбудова | Да |
| Наявність >3 | 9 |
| Наявність >3 булево | Да |
| Наявність Google Merchant | in_stock |
| Подарок в прайс1 | Захисний килимок Mealux 30х40 |
| Подарок в прайс2 | Чохол для крісла |
| Регулювання висоти | Да |
| Регулювання нахилу стільниці | Да |
| Розмір/вага (коробка 1) | 109 см х 69 см х 16 см / 30 |
| Розмір/вага (коробка 2) | 47 см х 46 см х 26 см / 8 |
| Посилання на інструкцію зі збирання | <![CDATA[https://drive.google.com/file/d/1hXv4DUydrqFhZD21cjtlGbAwMbHogcGY/view?usp=sharing]]> |
| Посилання на фото в хмарі | https://mealux.ua/upload/iblock/5cf/TH_330Z_Y_208KBL_gift3_1.jpg |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 990 ₴



