


Комплект парта Evo-кids TH-320 Grey + крісло Evo-kids Mio Lite G (арт.TH-320 W/G + Y-208 G)
- В наявності
- Код: TH-320 W/G + Y-208 G
16 480 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evo-kids |
| Користувальницькі характеристики | |
| ID Google Merchant | out_of_stock |
| Max висота стільниці | 77 |
| Min висота стільниці | 53 |
| Артикул маркетплейса Епіцентр | TH-320 W/G + Y-208 G |
| Артикул українською мовою | TH-320 W/G + Y-208 G |
| Висота надбудови | 21 |
| Висувні ящики | Немає |
| Вік дитини | від 4-х років |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 66 мм |
| Для двох | Немає |
| З пеналом | Да |
| Код УКТВІД | 9403208000 |
| Колір накладок | Сірий |
| Колір стільниці | Білий |
| Кут нахилу | 0-60° |
| Кількість коробок | 2 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал поверхні | ДСП стандарт Е-1 |
| Надбудова | Да |
| Наявність >3 | 12 |
| Наявність >3 булево | Да |
| Наявність Google Merchant | in_stock |
| Подарок в прайс1 | Захисний килимок Mealux 30х40 |
| Подарок в прайс2 | Чохол для крісла |
| Регулювання висоти | Да |
| Регулювання нахилу стільниці | Да |
| Розмір/вага (коробка 1) | 105 см х 75 см х 15 см / 29 |
| Розмір/вага (коробка 2) | 47 см х 46 см х 26 см / 8 |
| Посилання на інструкцію зі збирання | <![CDATA[https://drive.google.com/file/d/1Io4L7TPE7fYxvI-5aKXY53J9BkTw7JFa/view?usp=sharing]]> |
| Посилання на фото в хмарі | https://mealux.ua/upload/iblock/6fd/ba44ce019bce6cdf925b4408154abb3b.jpg |
| Ширина | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 480 ₴



