



Прогулянкова коляска MoMi MIYA EVA Beige
- В наявності 3 од.
- Код: 117583203
8 499 ₴
- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
Функціональність і комфорт для повсякденного використання
Коляска MoMi MIYA розроблена з максимальною функціональністю й комфортом для щоденного використання. Регульована спинка та підніжка дають змогу налаштувати коляску відповідно до потреб дитини — підвищуючи комфорт і задоволеність користувача.
Універсальний чохол для холодних днів
До комплекту входить теплий чохол для ніг, що робить коляску ідеальною для осінньо-зимового сезону — підвищуючи її привабливість для продажів упродовж усього року.
Захист від сонця й дощу
Просторий, регульований козирок ефективно захищає дитину від сонця, вітру та дощу — покращуючи комфорт користувача та викликаючи довіру до якості продукту.
Повний комплект аксесуарів
У комплекті: підсклянник, москітна сітка та дощовик — готовий комплект, що дає змогу уникнути додаткових покупок.
Стабільність і маневреність
Міцні колеса з EVA піни: задні (10 дюймів) забезпечують стабільність, тоді як передні (7 дюймів) забезпечують чудову маневровість. Ідеальне рішення для міста та нерівних поверхонь.
Комфорт для дитини
Плавне регулювання спинки дає змогу змінювати позиції — від положення сидячи до лежачи. Це ключова особливість, що впливає на комфорт дитини та рішення батьків про купівлю.
| Додаткова інформація: | |
|---|---|
| Функції | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa regulowane oparcie |
| Глибина: | 106,50 см |
| Гарантія: | 24 мс |
| Кількість в гуртовому пакованні: | 1 ??. |
| Норми безпеки: | EN 1888-1:2018+A1:2022, EN 1888-2:2018+A1:2022 |
| Тип коліс: | піна ЕВА |
| Ширина: | 56 см |
| Вага брутто (з пачкою): | 12 кг |
| Вага дитини: | 0 - 22 кг |
| Вага нетто: | 10 кг |
| Розміри упакування: | 45 х 24 х 74,5 см |
| Висота: | 97 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoMi |
| Перекидна ручка | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Амортизація | Так |
| Вага коляски, кг | 10 |
| Гарантія | 12 місяців міс. |
| Основний колір | Бежевий |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Прогулянкові |
| Ширина шасі | 56 см см |
- Ціна: 8 499 ₴



