Подушечка BetiS "Мальва" для хрестика Бавовна-50%,ПЭ-50% Білий Атлас, кулір 91448854
- Готово до відправки
336 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аксесуар до церемонії Таїнства Хрещення та Вінчання
Подушечка для ювелірних прикрас з оригінальним рослинним орнаментом - чортополохом, який символізує силу духу, впевненість, здатність себе захистити. За слов'янським повір'ям, чортополох відлякує усе нечисте.
Подушечка знадобиться як для церемонії Хрещення, так і Вінчання. На подушечку кладуть та фіксують атласною стрічкою ювелірні вироби: хрестик або каблучки.
Аксесуар буде виглядати неймовірно гарно, а також стане чудовим об’єктом для гарних фото. Подушечки оздоблені мереживом, вишивкою та атласними стрічками.
Пошиття з натуральної тканини: атлас, кулір.
Аксесуар гарно доповнить церковний обряд та підкреслить його неповторність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Колір | Білий |
| Склад | Кулір-бавовна 50%, атлас-ПЭ 50% |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 кг |
| Вид тканини | Кулір, атлас |
| Висота в упаковці (см) | 20 см |
| Глибина в упаковці (см) | 4 см |
| Декорування | З мереживом, з вишивкою |
| Додатковий текст | Подушечка "Мальва" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Стать | Для дівчинки, для хлопчика |
| Ширина в пакованні (см) | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴



