
Рушник BetiS "Фантастика-1" Білий/золото Махра 27687151 50*90 см
- В наявності 2 од.
580 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тканини | Махра |
| Декорування | З мереживом |
| Додатковий текст | Рушник "Фантастика-1" |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Махра |
| Призначення | Для ікони |
| Розмір | 50*90 см |
| Сезон | Всесезон |
| Склад | 100% бавовна |
| Подія | Таїнство Хрещення |
| Стан | Нове |
| Стиль | Святковий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 20 см |
| Ширина в пакованні (см) | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



