

Мішечок BetiS "Чарівний янгол-1" аксесуар для хрещення Білий/золото Інтерлок 27682185
- Готово до відправки
184 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Інтерлок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 кг |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 кг| 0.05 |
| Вид тканини | Інтерлок |
| Висота в упаковці (см) | 12 см |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 1 см |
| Глибина в упаковці (см) | 1 |
| Декорування | Декоративна вишивка |
| Декорування | З вишивкою |
| Дитячий вік | 0-36 міс |
| Додатковий текст | Мішечок "Чарівний янгол-1" |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Інтерлок |
| Призначення | Для хрещення |
| Особливості крою | Зовнішні шви |
| Стать | Для дівчинки, для хлопчика |
| Розмір | 13*16 см |
| Склад комплекту | Мішечок для волосся |
| Стиль | Святковий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 9 |
| Ширина в пакованні (см) | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴



