

Крижма BetiS "Хрестильна скарбничка" мішечок, серветка Молочний Інтерлок 27078046 75*80 см
- Більше 5 од.
983 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Неперевершеної краси крижма привертатиме увагу всіх присутніх на церемонії Хрещення гостей. По всьому периметру полотно витончено оздоблене широким натуральним мереживом. На куточку крижми символічно вишиті два небесні охоронці дитятка – маленькі янголятка. Сяючі кристали у голівках янголят грають ніжними переливами світла.
Крижма одношарова, виготовлена з натуральної бавовняної тканини – інтерлок. Вона приємна на дотик, дихаюча та гігроскопічна.
Представлена у двох кольорах: білому та молочному.
Розмір: 75 х 80 см
У комплект до крижми «Хрестильна скарбничка» входять необхідні для церемонії аксесуари: мішечок для волосся та серветка для хлібу або для ікони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Колір | Молочний |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Інтерлок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 кг |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 кг |
| Вид тканини | Інтерлок |
| Декорування | З мереживом, з вишивкою |
| Дитячий вік | 0 - 9 мес|0-9 міс |
| Дитячий вік | 0-9 міс |
| Додаткові характеристики | З капюшоном |
| Додатковий текст | Крижма "Хрестильна скарбничка" |
| Інформація про розміри | 75 х 80 см| 75*80 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Інтерлок |
| Стать | Для дівчинки, для хлопчика |
| Сезон | Всесезон |
| Подія | Для обряда Таинства Крещения|Таїнство Хрещення |
| Склад комплекту | Крижма, серветка для хліба або ікони, мішечок|Мешочек для волос и салфетка для хлеба или для иконы. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983 ₴



