Рушник BetiS "Фантастика" Білий/золото Махра 27687150 70*140 см
- Більше 5 од.
928 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестильний рушник – є одним із різновидів крижм. Оздоблений гарним символічним золотим мереживом, стане чудовою окрасою урочистої події.
Рушник двосторонній, виготовлений з махри – щільної, м’якої тканини натурального походження. Добре вбиратиме вологу. Малюку, огорнутому в такий хрестильний рушник, буде комфортно протягом усієї церемонії.
Розмір: 70x140
Відмінний подарунок до Таїнства Хрещення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 кг |
| Вага в упаковці, кг | 0,400 кг |
| Вид тканини | Махра |
| Декорування | З мереживом |
| Додатковий текст | Рушник "Фантастика" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість одиниць | 1 |
| Матеріал | Махра |
| Стать | Для дівчинки, для хлопчика |
| Розмір | 70*140 |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 30 см |
| Ширина в пакованні (см) | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928 ₴



