
Розкладне крісло шезлонг LEOBRO Zero Gravity Premium Grey Rattan (LB-ZGC-G2-RG)
- Готово до відправки
- Код: LB-ZGC-G2-RG
2 299 ₴
Розкладне крісло шезлонг LEOBRO Zero Gravity Premium Grey Rattan (LB-ZGC-G2-RG)Готово до відправки
2 299 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладне крісло-шезлонг LEOBRO Zero Gravity Premium Rattan — це комфортне та надійне розкладне крісло-шезлонг, створене для справжнього відпочинку. Він ідеально підходить для використання на свіжому повітрі — у саду, на терасі, біля басейну або під час кемпінгу.
Основні переваги:
Ергономічна конструкція Zero Gravity — знімає навантаження зі спини та ніг, забезпечуючи максимальне розслаблення.
Міцна сталева рама — квадратні трубки діаметром 40/25 мм і завтовшки 1,0 мм із порошковим покриттям гарантують стійкість і довговічність.
Сучасний дизайн — має елегантний вигляд у будь-якому екстер'єрі.
Регульований нахил спинки — легко настроюється під зручний кут для відпочинку або сну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антигравітаційне/Zero Gravity | Да |
| Вага в упаковці, кг | 8 |
| Висота паковання, см | 66 |
| Габарити | 178 x 64 x 110 см |
| Глибина паковання, см | 15 |
| Кількість вантажних місць, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталева труба з порошковим покриттям |
| Підголовник | Так |
| Регулювання спинки | Так позиції |
| Тканина | Ротанг |
| Ширина паковання, см | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴

