Сповивальний матрацик Tega Baby Wild West Дикий захід Єдиноріг 70*50 см білий
- Готово до відправки
- Код: DZ-009-103-JEDNOROŻEC
1 150 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сповивальний матрацик Tega Baby — це чудове пристосування для догляду за малюком. За допомогою матрацика мамі буде зручно сповивати немовляти, переодягати, робити масажі. М'які бортики сповивального матрацика допоможуть убезпечити дитину від випадкового скочування, а завдяки клейоневій поверхні матрацика йому не страшна волога — можна легко все протерти серветкою. Матрацик можна встановити на будь-яку стійку поверхню: комод, ліжечко, стіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tega Baby |
| Опори пеленального столика | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сповивальна дошка |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри повивальної дошки | |
| Ширина дошки | 50 см |
| Довжина дошки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг кг |
| Гарантія | 1 місяць міс. |
| Дитячий вік | З народження |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Наявність ванночки | N/D |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Розмір | 70 * 49 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴



