
Костюм BetiS "Янгол-3" Хлопчик д.р. Кофта, штани, шапочка, пінетки Молочний Інтерлок 91448587 Зріст 68
- Більше 5 од.
1 047 ₴
Костюм BetiS "Янгол-3" Хлопчик д.р. Кофта, штани, шапочка, пінетки Молочний Інтерлок 91448587 Зріст 68Більше 5 од.
1 047 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм "Янгол-3" хлопчику для Хрещення
Виготовлений з інтерлока, найбільш комфортного та натурального матеріалу для дитячого одягу.
Розпашоночка гарно вишита орнаментом з ромбами та хрестом.
По краям костюмчик оздоблений ніжним, натуральним мереживом.
В комплект входить:
- кофточка на кнопочках по спинці;
- штани;
- шапочка;
- пінетки.
Одяг дуже зручний та нарядний. Підкреслить красу немовля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в упаковці (см) | 25 см |
| Глибина в упаковці (см) | 2 см |
| Дитячий вік | 3-6 міс |
| Довжина рукава | Довгий рукав |
| Додатковий текст | К-м "Янгол-3" Бавовна д.р. |
| Застібка | На кнопках |
| Кількість одиниць | 1 |
| Матеріал | Інтерлок |
| Призначення | Таїнство Хрещення |
| Стать | Хлопчик |
| Розмір | 68 |
| Зростання | 68 см |
| Сезон | Всесезон |
| Подія | Таїнство Хрещення |
| Склад комплекту | Кофта, штани, шапочка, пінетки |
| Стиль | Святковий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047 ₴

