Стелаж із прихованими поличками LEOBRO Чорний 180 х 90 х 40 см, 175 кг/полка, 5 полиць (LB-R175-BLN)
- Немає в наявності
- Код: LB-R175-BLN
1 649 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Основные характеристики: Металлические, оцинкованные профили 5 крепких полок из МДФ Толщина МДФ : 4 мм Толщина профиля: 0,8 мм Возможность регулировки высоты полок (каждые 40 мм) Можно разделить на два меньших стеллажа Быстрый и простой монтаж , без винтов Пластиковые накладки на ножках обеспечивают лучшую устойчивость и не царапают пол
⏬ Посмотреть другие варианты ⏬
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,5 кг |
| Вага в пакованні (кг) | 13 |
| Висота, см | 180 см |
| Габарити | 180х90х40 см |
| Гарантія | 14 днів міс. |
| Глибина, см | 40 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість вантажних місць, шт. | 1 |
| Кількість полиць (шт.) | 5 |
| Максимальне навантаження, кг | 875 |
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям, плита МДФ |
| Навантаження (кг) | 175 кг/полка |
| Ширина, див | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴










