Стелаж Лофт 900х600х240 Жовтогарячий, 75 кг/полицю, 3 полиці, ЛДСП, антрацит-дуб артизан
- Немає в наявності
- Код: LS090250602435ADA
1 176 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Металевий розбірний стелаж Metkas — надійне та зручне рішення для зберігання в гаражі, коморі, офісі або на складі. Легка збірка, міцна конструкція й універсальний дизайн роблять його практичним вибором для будь-якого простору. Всі технічні дані вказані в характеристиках товару.
| Подивитися інші варіанти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9,5 кг |
| Висота стелажу | 900 |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Габаритні розміри упаковки (Д/Ш/В) | 95х26х10 |
| Гарантія | 24 |
| Глибина стелажу | 240 |
| Глибина упаковки | 6 |
| Колір | Антрацит (RAL 9001) |
| Колір полиці | Дуб артизан |
| Крок перестанови ярусів | 353 |
| Кількість полиць | 3 |
| Максимальне навантаження на полицю | 75 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал полиць | ДСП Ламіноване |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Серія | Лофт (75-150 кг) |
| Тип кріплення полиці | Болти |
| Тип стьобажу | Поличковий |
| Тип стійки | Цілісна |
| Товщина полиці | 16 |
| Товщина рами стелажу | 1 |
| Ширина стелажу | 600 |
| Ширина упаковки | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴










