
Гойдалка з подушками та підсклянниками на 3 особи LEOBRO Чорна
- Немає в наявності
- Код: LB-SW3-D2-BLK
3 599 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гоїдалка LEOBRO — це стильне та зручне рішення для вашого саду або тераси.Пориньте в атмосферу справжнього відпочинку з тримісною гойдалкою LEOBRO. Цей стильний і зручний аксесуар забезпечує ідеальний комфорт завдяки м'яким подушкам, які дають змогу розслабитися й насолодитися моментом. Чудовий вибір для вашого саду або тераси, що створює атмосферу затишку та спокою в будь-який час дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 17 |
| Висота в пакованні, см | 134 |
| Глибина в пакованні, см | 53 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 200 кг |
| Подушки | 2 шт: 44 х 44 см |
| Розміри гойдалки | Ширина: 176 см; висота: 168 см; глибина: 114 см |
| Розміри сидіння | Ширина: 130 см, висота: 50 см, глібіна: 45 см |
| Регулювання козирка | Да |
| Ширина в пакованні, см | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴



