
Гойдалка з подушками та підсклянниками на 3 особи LEOBRO Сіра
- Готово до відправки
- Код: LB-SW3-D2-GRY
3 599 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
**Качі з подушками на 3 особи LEOBRO Сірі**
Зручні та стильні сірі гойдалки LEOBRO на 3 особи з м'якими подушками для максимального комфорту. Ідеально підходять для відпочинку на свіжому повітрі, виготовлені з міцних матеріалів, стійких до погодних умов. Створіть затишний куточок для релаксації у вашому саду або на терасі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 17 |
| Висота в пакованні, см | 134 |
| Глибина в пакованні, см | 53 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 200 кг |
| Подушки | 2 шт: 44 х 44 см |
| Розміри гойдалки | Ширина: 176 см; висота: 168 см; глибина: 114 см |
| Розміри сидіння | Ширина: 130 см, висота: 50 см, глібіна: 45 см |
| Регулювання козирка | Да |
| Ширина в пакованні, см | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴



