



Складана садова парасолька Sternhoff 320 x 250 см Graphite (SDH284)
- Немає в наявності
- Код: SDH284
2 499 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Парасольки ідеальні як затінення навіть над дуже великими наборами садових меблів, на терасах, балконах або просто в кутку ділянки. Він обладнаний вентиляційним отвором, що дає змогу виходити гарячому повітрю. Однак на цьому їхні переваги не закінчуються: можливість змінювати кут нахилу навісу означає, що сонце, що бродить по небу, більше не є проблемою — без особливих зусиль ви можете насолоджуватися комфортною тінню впродовж усього дня. Він підійде для будь-якої погоди та ненастільної погоди.
Щільність тканини: 230 г/м2
❓ Не підходить колір або розмір? Перегляньте інші варіанти ⤵️
⛱ Парасолі садові ⛱
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага в пакованні (кг) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 152 |
| Висота до купола | 250 см |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Діаметр базової труби | 36 мм (нижня частина) |
| Діаметр чаші | 320 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Штрих-код | 5904347190712 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



