Універсальний стелаж FunFit 150 х 75 х 30 см (4200)
- Немає в наявності
- Код: 4200
1 271 ₴
- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
Металевий стелаж FUNFIT HOME&OFFICE підійде як для підвали, гаража, складу, магазину, офісу або домашнього архіву. Стелаж складається з 4 полиць із товстої плити МДФ, завдяки чому на кожну полицю можна ставити товари вагою до 150 кілограмів! Посилений сталевий профіль забезпечує чудову стійкість і безпеку збережених предметів.
Стелаж розміром 150 см x 75 см x 30 см має такі характеристики:
-
Металевий, оцинкований каркас із товстих профілів.
-
4 міцних полиць із товстої плити МДФ.
-
Висота полиць регулюється
-
Можливість розділити стелаж на два менших
-
Швидке та просте вставне збирання
-
Пластикові накладки для додаткової стійкості
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
-
висота: 150,0 см ширина: 75,0 см глибина: 30,0 см,
-
матеріал: оцинкована сталь,
-
плита МДФ,
-
товщина профілю: 0,5 мм.
-
товщина плит МДФ: 3,3 мм.
-
кількість полиць: 4 — навантаження на полицю: 150 кг,
-
спосіб складання: пресований,
-
цвет:серебро.
⏬ Переглянути інші варіанти ⏬
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні (кг) | 7 |
| Висота, см | 150 см |
| Глибина, см | 30 см |
| Кількість вантажних місць, шт. | 1 |
| Кількість полиць (шт.) | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 600 кг |
| Матеріал | Оцинкована сталь, плита МДФ |
| Ширина, див | 75 см |
| Штрих-код | 5905771300579 |
- Ціна: 1 271 ₴










