У ліжечку немов у мами в обіймах — це точно про наше ліжечко Веселка. Дитяче ліжечко Веселка на шарнірах із відкидною боковиною стане найзатишнішим місцем відпочинку Вашого малюка. Ліжечко укомплектоване всім необхідним: гойдалкою для заспокоєння й заколисування малюка, відкидною боковиною — для зручності батьків. Підматрацник має 3 рівні висоти, тому кожен з батьків зможе виставити його під себе, або попри вік Вашого малюка. Ліжечко укомплектоване ящиком закритого типу. Це дуже зручно, адже найнеобхідніші речі можна зберігати відразу з ліжечком, а закритий тип ящика допоможе уникнути накопичення пилу на важливих речах крихітки. Багатство кольорів дасть змогу підібрати ліжечко Веселка ідеально підходить під інтер'єр дитячої кімнати. Все продумано до дрібниць — для Вашого комфорту.
❓ Не підходить колір або розмір? Перегляньте інші варіанти ⤵️
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дубок |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Зовнішні розміри | 124 * 65 * 90 см |
| Внутрішня довжина | 100 - 140 см: 120 см |
| Внутрішня ширина | До 60 см: 60 см |
| Дитячий вік | 3 роки,1 рік, 10 місяців,9 місяців,8 місяців,7 місяців,6 місяців,5 місяців,4 місяці,3 місяці, 2 місяці,1 місяць, С народження |
| Додаткові можливості | Відкидний бортик, маятник |
| Комплект поставки | Ліжечко, фурнітура |
| Комплектація | Ліжечко, фурнітура |
| Матеріали | Бук |
| Маятниковий механізм гойдання | Так |
| Наявність коліщаток | Так |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Класична |
| Колір | Сірий |
| Число рівнів висоти днища | 3 |
| Ящик під ліжком | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 410 ₴



