Садова гойдалка гніздо підвісна FUNFIT Colorful кругла для дітей 100 см
- Немає в наявності
- Код: 2767
2 111 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Качелі-гнездо стануть одним з улюблених місць для ігор вашої дитини. Він дуже міцний і довговічний, і він принесе вам багато задоволення та розваг. Стальна рама вкрита м'якою піною, товстий матеріал має кілька підсилюючих швів, Все це підвішовано на міцній канатах. Сіденьє виготовлено з поліестера Оксфорд щільністю 600 ден, водостійкого і легко чистого.
Міцна, сталева конструкція кола
Матеріал: поліестер Оксфорд 600D.
Закріплені канати з ревулюванням
Наполегливість до атмосферних ефектів
Для внутрішнього і зовнішнього використання
Сучасний дизайн
Може бути прикріплено до однієї або двох точок
Легко сформулювати
Максимальний навантаження 150 кілограмів
Характерики:
діаметр кола:100,0 см
Висота від сидіння до кріплення: до 180,0 см
вага нетто: 3,1 кг
🆘 Потрібний інший колір чи розмір гойдалки? Всі варіанти тут ⤵️
👁️🗨️ Залишились питання? Зателефонуйте нам або напишіть у зручний для Вас месенджер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні (кг) | 3,2 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Діаметр колеса | 100 см |
| Довжина мотузки | 190 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Колір | Різнобарвна |
| Ширина в упаковці (см) | 74 |
| Штрих-код | 5902759978133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111 ₴












