Ящик для інструментів Qbrick One Longer Basic (Польща)
- Готово до відправки
- Код: 5901238246251
3 399 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимальне використання простору Всередині коробки є місткий лоток і регульовані відсіки з еластичними лямками, які дають змогу ергономічно використовувати внутрішній простір. Завдяки цьому ви можете пристосувати внутрішній простір ящика до своїх потреб. Підходить для довгих електроінструментів Нестандартні розміри ящика дають змогу переносити довгі електроінструменти, як-от бетонозмішувачі або ударні молотки, що робить його унікальним на ринку.
| Подивитися інші варіанти
- _x0001_
- Accessories
- _x0001_
- LONGER, TROLLEY
- _x0001_
- ONE
- _x0001_
- ONE RED ULTRA HD
- _x0001_
- PRIME
- _x0001_
- PRIME RED ULTRA HD
- _x0001_
- PRO
- _x0001_
- PRO RED ULTRA HD
- _x0001_
- R-BOX
- _x0001_
- TWO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Зовнішні розміри | (ДхШхВ) 793 х 385 х 322 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ширина в упаковці (см) | 39 |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Висота в упаковці (см) | 79 |
| Гарантія | 14 днів |
| Серія | LONGER, TROLLEY |
| Штрих-код | 5901238246251 |
| Діагональ | 806 мм |
| Вага в пакованні (кг) | 7 |
| Внутрішні розміри | (ДхШхВ) 635x245x230 мм |
| Модульний | Немає |
| На колесах | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴








