



Автокрісло FreeON EPIC, поворотність 360°, iSize 40-150 см, темно-сірий
- Немає в наявності
- Код: 80678
9 156 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Представляємо нове автокрісло FreeON Epic. Воно відповідає найновішим стандартам безпеки та функціональності. Висоту автокрісла та його спинку можна регулювати за бажанням, і його можна використовувати для дітей від 40 см до 150 см у висоту. Завдяки можливості обертання на 360°, посадка дитини в автомобіль буде швидкою, спокійною та надзвичайно легкою. Чим комфортніше і задоволеніше відчуває себе дитина під час подорожі, тим більше вони будуть віддалятися від необхідності поїздок на автомобілі. Автокрісло FreeON Epic пропонує покращену функціональність для забезпечення комфорту, забезпечуючи відмінну корисність та практичну цінність. Підтримка голови м`яко оббита і контурна, щоб відповідати формі голови дитини, запобігаючи їхньому засипанню в невигідних позиціях з нахилом голови або перекиданням вперед. Плечові ремені забезпечують безпеку і можуть регулюватися та м`яко оббиватися. Автокрісло надійно закріплене в автомобілі за допомогою систем Isofix та Top Tether, що зменшує ймовірність помилок при установці та, таким чином, підвищує безпеку дитини в разі зіткнення.
При правильному використанні та установці автокрісло FreeON Epic забезпечує оптимальну безпеку для дитини під час поїздки на автомобілі.
Характеристики:
- Підходить для дітей від 40 до 150 см у висоту
- Протестовано за стандартом i-Size ECE R129
- Обертання на 360° без необхідності переналаштування
- Бічний захист
- Знімний редуктор
- Установка заднім ходом для дітей від 40 до 105 см
- Надійне кріплення за допомогою Isofix + Top Tether, без переналаштування
- Установка вперед для дітей від 100 до 150 см
- Кріплення для дітей від 100 до 150 см: Isofix + ремінь автокрісла
- Кріплення за допомогою ременя безпеки для дітей від 100 до 150 см
- Спинка регульована в 4 різних положеннях
- Підголовник регульований в 14 різних положеннях
- Система фіксації за допомогою 5-точкових ременів
- Знімний і пралний чохол
FreeON - це європейський бренд, який пропонує широкий асортимент товарів для малюків та дитячого обладнання. Протягом понад 10 років наші продукти збагачують життя багатьох батьків і дітей. Включіть свободу та турботу разом із FreeON.
Якщо у Вас виникли додаткові питання про цей товар, будь ласка, звертайтеся до нашого менеджера. Ми готові надати додаткові фотографії, відеоогляд товару та забезпечити консультації щодо можливих технічних характеристик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FreeOn |
| Країна виробник | Словенія |
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага автокрісла | 12 кг |
| Вік | З народження |
| Група автокрісла | 0/1/2/3 (0-36 кг, до 12 років) |
| Група | 0+/1/2/3 (0-36 кг) |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові |
| Країна реєстрації бренду | Словлення |
| ТИП КОЛЯСКИ, АВТОКРЕСЛА | Автокресло |
| Тип кріплення | Isofix |
| Тип установки | Універсальне |
| Трансформація в бустер | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 156 ₴



