Плоский анкер для бетонування Split KBT
- Готово до відправки
- Код: 830.003.010.001
89 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоский анкер для бетонування Split призначений для кріплення в землі дерев'яних ігрових конструкцій. Анкер повинен бути забетонований.
Розміри 300 х 30 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КВТ |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Діаметр анкера | 30 мм |
| Довжина анкера | 300 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Неіржавка сталь |
| Тип анкера | Анкер-клін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



