Кігтеточка, будиночок, дряпка для кішок Avko Buffy 1606
- Немає в наявності
- Код: 4001606
1 899 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Приваблива і цікава дряпка яка здатна задовільнити натуральні потреби кожної кішки. Захистить вашу мебель від пошкоджень. Кожна кішка заточуючи кігті маркує свою територію. Когтеточка обмотана шнуром з сизалю. Матеріал стійкий до впливу котячих кігтиків, а також повністю безпечний для вашого улюбленця. Як правило це завжди відображається на нашій мебелі,що призводить до постійного ушкодження. Хорошим рішенням буде придбання предмета, який більше підійде для кішки. Ідеальною заміною буде придбання даного комплексу. Дана дряпка розбірна,стабільна,виготовлена з високо якісного матеріалу.
Основні характеристики:
- Безпечна для ваших домашніх улюбленців
- Забезпечує комфортний відпочинок домашнього вихованця
- Когтеточка, будиночок для котів має стильний і оригінальний дизайн
- Зберігає в цілості меблі, стіни, килими та інші предмети
- Продумана конструкція
- Матеріал: МДФ, велюр, сизал
- Проста та безпроблемна збірка
- Інструменти для збірки в комплекті
Розміри:
- Висота 117 см.
- Ширина 50х40 см.
- Розміри коробки: 51х18х41,5 см.
- Вага 9,3 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1170 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | У приміщенні |
| Тип | Ігровий комплекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴












