
Конверт - кокон зимовий BabySoon 45смх85см Умка Бежевий з намистинами і з бежевим плюшем
- Немає в наявності
- Код: 1051
1 250 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
М'який, легкий, дуже теплий і неймовірно затишний конверт для малюків від народження і до семи місяців народилися в осінньо-зимовий період. Цей дизайн був розроблений і вдосконалений в Європі, але тепер готовий підкорювати серця наших матусь та малюків. Чим же особливий такий конверт-кокон? Перерахуємо всі його достоїнства: Супер зручний, практичний конверт з допомогою якого одягнути малюка можна за одну хвилину. Конверт має краплеподібну форму яку розробили фахівці для зручності та комфорту малюка. Блискавка розстібається як знизу, так і зверху. Якщо Ви з дитиною на прогулянці або в дорозі і є необхідність поправити одяг або перевірити в сухості дитина можна з легкістю розстебнути блискавку з низу, і немає необхідності повністю розкривати малюка на холоді. Оснащений застібкою блискавкою із захистом від заїдання або попадання тканини, так само є захисна планка на блискавці для того що б при застібанні не подряпати дитину. Стягнувши гумку на капюшоні Ваш малюк буде захищений від вітру, снігу, дощу та холоду. Особливість капюшона ще в тому що він не є окремою пришитою деталлю конверта і коли в ньому немає потреби потрібно просто послабити гумку і він розкриється повністю і складе одне ціле з нижньою частиною конверта, таким чином не заважаючи коли малюк лежить в колясці. Конверт ідеально лягає в будь-яку коляску або люльку. Коли з холоду Ви заїжджаєте або заходьте в торговий центр або інше приміщення немає необхідності повністю роздягати малюка – достатньо повністю розстебнути блискавку що би не було жарко, а виходячи на вулицю з легкістю застебнути. Наружная ткань выполнена из ветро- и водоотталкивающей плотной плащевки. Низ конверта утеплен двойным слоем силиконизированого синтепона, верх имеет тройной слой (силиконизированое ПЭ волокно выготовлен по новым технологиям, имеет антиаллергенные свойства). Благодаря нескольким слоям утиплителя конверт очень теплый, но вместе с тем невероятно легкий. Подклад – мягенький, тепленький и очень нежный на ощупь плюш Минки.
Такой конверт подойдет как на холодную осень, так и на зиму. Только осенью под конверт стоит полегче одевать ребенка, а зимой теплее.
Розмір межах: довжина – 85см, ширина – 45см Рекомендовано делікатне прання при 30° Має сертифікат якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BabySoon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид утеплювача | Силіконізований синтепон |
| Довжина | 85 см |
| Відстібний низ | Так |
| Прорізи для ременів безпеки | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 45 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий | Конверти для малюків |
| Матеріал верху | Плащівка непромокаємий |
| Матеріал підкладки | Плюш минки |
| Розмір | 45смх85см |
| Сезон | Зима, холодна осінь. |
| Догляд | Рекомендовано делікатне прання при 30° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



