

Дитяче автокрісло 0-36 кг Lionelo BASTIAAN BLUE (white base)
- Немає в наявності
- Код: 21201439
6 699 ₴
- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
Lionelo Bastiaan — це крісло, яке доводить, що комфорт при подорожі може йти рука об руку з максимальною безпекою. Основу сидіння можна повертати на 360 градусів. Ідеальна посадка забезпечується регулюванням спинки (в напрямку руху), 7-ступеневим регулюванням підголівника та нековзними накладками на ремені.
Автокрісло Lionelo Bastiaan можна використовувати від народження до приблизно 12 років або до досягнення ваги 36 кг
Система ISOFIX, інтегрована з обертовою основою.
Автокрісло Lionelo Bastiaan Pink Baby виготовлене відповідно до стандарту ECE R44/04. Всі автокрісла Lionelo проходять незалежні краш-тести у відомому голландському випробувальному центрі Tass International
Ця модель обладнана повітропроникною вставкою Dri-Seat, яка підвищує комфорт під час їзди малюка, забезпечуючи гарну вентиляцію
| Напрямок монтажу | Обличчям назад або обличчям уперед |
|---|
| Віковий діапазон | 0-12 леt |
|---|
| Вага автокрісла | 9.4 |
|---|
| Розміри | 39x47x63-82см |
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Lionelo |
| Додаткові характеристики | |
| Група автокрісла | 0/1/2/3 (0-36 кг, до 12 років) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | 0+/1/2/3 (0-36 кг) |
| Дитячий вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки,4 роки, 5 років,6 років,7 років,8 років,9 років, 10 років,11 років,12 років |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Матеріал | Текстиль, фарастик, Метал |
| Підтримка системи кріплення Isofix | Так |
| Тип | Автокрісло |
| Тип установки | Універсальне |
- Ціна: 6 699 ₴



