Стелаж Лофт 1600х800х400 Меткас, 35 кг/полицю, 5 полиць, ЛДСП, білий-антрацит
- Немає в наявності
- Код: LS160250804055WA
2 838 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стелаж для дому або офісу в стилі Лофт від Меткас має простий, але ефектний дизайн, який гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, оформлений у сучасному або індустріальному стилі.
Основні переваги стелажа Лофт від Metkas:
- Каркас виготовлено з міцного металу, вкритого захисною фарбою (запобігає появі іржі та облущуванню).
- Стелаж Лофт простий у догляді - достатньо лише протирати вологою серветкою.
- Полиці виготовлені з ЛДСП стійкі до навантажень і зносу.
- Конструкція має цільні стійки, а полиці надійно кріпляться болтами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 23 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | метал |
| Глибина | 40 мм |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Ширина упаковки | 41 мм |
| Гарантія | 24 |
| Серія | Лофт (35 кг) |
| Максимальне навантаження на полицю | 35 |
| Кількість полиць | 5 |
| Тип стійки | Цілісна |
| Товщина полиці | 16 |
| Матеріал полиць | ДСП Ламіноване |
| Тип кріплення полиці | Болти |
| Товщина рами стелажу | 1 |
| Глибина упаковки | 10 |
| Покриття каркасу | Порошкова фарба |
| Колір полиці | Антрацит |
| Тип стьобажу | Поличковий |
| Габаритні розміри упаковки (Д/Ш/В) | 165х41х10 |
| Відстань між полицями | 344 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 838 ₴












