
Матрац дитячий Baby Comfort Соня Total Care кокос 5 шарів (120*60*6 см) Звірята
- Немає в наявності
1 200 ₴
Матрац дитячий Baby Comfort Соня Total Care кокос 5 шарів (120*60*6 см) ЗвірятаНемає в наявності
1 200 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Про здоров'я малюка необхідно подумати ще до його народження. І дуже відповідально необхідно підійти до вибору матраца в дитяче ліжечко. Матрац Baby Comfort Соня Total Care в натуральному бавовняному чохлі має у своєму наповненні 5 шарів кокосового волокна, завдяки якому забезпечується максимальна підтримка хребта дитини та, як наслідок, це сприяє формуванню правильної постави в малюка. Наповнення матраца: кокосове волокно 5 шарів. Зверніть увагу, кокосовий шар повітропроникний, має гіпоалергенні властивості, оскільки він у ньому не заводиться шкідливі мікроорганізми. А бавовняний знімний чохол забезпечить повну циркуляцію повітря шкірі малюка. Матрацик підходить для ліжечок із розміром спального місця 120*60 см, висота матраца 6 см. Жорсткість матраца: висока.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Comfort |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Стан | Новий |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Вага матраца | 5 |
| Вид жорсткості | Жорсткі |
| Висота | 6 |
| Висота, см | 6 см |
| Гарантія | 6 місяців міс. |
| Декорування | Дитяча, Романтична тематика, З мультиплікаційним принтом, з геометричним принтом, З вишивкою, Однотонні моделі, картатий |
| Дитячі | Так |
| Довжина | 120 |
| Довжина, см | 120 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Наповнювач | Натуральне кокосове волокно, кокосове волокно |
| Особливості | Гіпоалергенні, з чохлом на змійці |
| Розмір (&ml;) | 120х: 120х60 см |
| Рекомендації по догляду | Прати при температурі 30 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безпружинні |
| Чохол | Знімна, бавовна |
| Ширина | 60 |
| Ширина, див | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

