
Мішечок BetiS "Оксамитовий блиск" аксесуар для хрещення Молочний/золото Бархат 27685493
- Більше 5 од.
226 ₴
Мішечок BetiS "Оксамитовий блиск" аксесуар для хрещення Молочний/золото Бархат 27685493Більше 5 од.
226 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Склад | 100% ПЄ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тканини | Оксамит |
| Декорування | Декоративна вишивка |
| Декорування | З вишивкою |
| Додатковий текст | Мішечок "Оксамитовий блиск" |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Оксамит |
| Розмір | 13*16 см |
| Подія | Святковий |
| Склад комплекту | Мішечок |
| Стать | Для дівчинки, для хлопчика |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір | Молочний/золото |
| Ширина в упаковці (см) | 10 см |
| Ширина в пакованні (см) | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴

