



Стелаж LEOBRO Premium 150 х 70 х 30 см, 150 кг/полка, 4 полиці (LB-R109)
- Немає в наявності
- Код: LB-R109
899 ₴
- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
Стелаж LEOBRO Premium 150 х 70 х 30 см, 150 кг/полицю, 4 полиці (LB-R109)
Металевий стелаж LEOBRO підійде як для підвали, гаража, складу, так і для магазину, офісу або домашнього архіву. Він поєднує міцність, надійність і зручність використання.
Стелаж складається з 4 полиць із товстої плити МДФ, завдяки чому на кожну полицю можна ставити товари вагою до 150 кг. Посилений сталевий профіль забезпечує чудову стійкість і безпеку Збережими предметів.
Основні характеристики:
- Металевий оцинкований каркас з товстих профілів
- 4 міцні полиці з товстої плити МДФ
- Регульована висота полиць
- Можливість розділити стелаж на два менших
- Швидке та просте вставне збирання
- Пластикові накладки для додаткової стійкості
Технічні характеристики:
- Висота: 150 см
- Ширина: 75 см
- Глибина: 30 см
- Матеріал: оцинкована сталь, плита МДФ
- Товщина профілю 0,5 мм
- Товщина плит МДФ: 3,3 мм
- Кількість полиць: 4
- Навантаження на полицю: 150 кг
- Спосіб збирання: пресований
- Цвет: срібло
Стеллаж LEOBRO Premium LB-R109 — це ідеальне поєднання міцності, функціональності та довговічності для будь-яких цілей: від зберігання речей удома до організації товарів на складі або в магазині.
⏬ Переглянути інші варіанти ⏬
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 150 см |
| Глибина, см | 30 см |
| Кількість вантажних місць, шт. | 1 |
| Кількість полиць (шт.) | 4 |
| Максимальне навантаження на полицю | 150 |
| Максимальне навантаження, кг | 600 |
| Матеріал полиці | МДФ |
| Матеріал | Оцинкована сталь, плита МДФ |
| Покриття поверхні | Оцинкована сталь |
| Товщина балок | 0,5 |
| Товщина полиці | 3,3 |
| Товщина стійок | 0,5 |
| Ширина, див | 70 см |
- Ціна: 899 ₴



