Ролик колесо тренажер для преса WCG S1 + Килимок для колін
- Готово до відправки
- Код: S1
920 ₴
- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
Ролик колесо тренажер для преса WCG S1 + Килимок для колін
Конструкція, продумана до дрібниць
Ще однією особливістю цього спортивного тренажера для преса є його трикутна форма,
, завдяки якій забезпечується гарна стійкість і стабільність пересування по горизонтальній поверхні.
Ручки спортивного ролика виготовлені з вологопоглинального матеріалу з пористою структурою,
який до того ж знижує тиск на кисті рук у процесі тренування.
Колеса роликового тренажера виготовлені з міцного термопластичного поліуретану (ТПУ).
Цей матеріал безпечний для підлогового покриття, на якому він не залишить подряпин або вм'ятин.
✅ Ролик WCG S1 чотириколісний, стабільний і надійний: наше чотириколісне
роликове колесо для преса стійкіше та простіше у використанні.
Широка структура допомагає збалансувати м'язи преса і допомагає
зосередитися на тілі.
✅ Складана зручна для перенесення ролик для вправ легка,
компактний і легко складається, займаючи невелику площу.
Він добре поміщається в сумці, і ви можете брати його із собою куди завгодно.
✅ Висока якість і максимальний комфорт: виготовлений зі стрижня з
неіржавкої сталі та безшумних підшипників для довговічності,
плавності ходу та чудової вантажопідійманості. Ручки з піноматеріалу
забезпечують комфорт для рук, зменшуючи тертя та м'язову втому.
✅Тренажер WCG S1: чудово підходить для спалювання калорій, підвищення
витривалості черевного преса та набору шести кубиків. Він також може
допомогти розтягнути та тренувати м'язи живота, рук, грудей,
плечей і спини, надаючи потрібну статуру.
✅ Для початківців і експертів: цей ролик для преса безпечніший
і простіше для новачків, яким потрібно схуднути та сформувати прес.
| Колір | чорний |
|---|---|
| Висота | 10,5 см |
| Довжина відбиття товару | 35 см |
| Маса | 0.86 кілограмів |
| Ширина | 23,5 см |
| Тип матеріалу | Піна, неіржавка сталь |
| Марка | WCG |
| Виробник | WCG |
| Розміри продукту | 37.5 х 23 х 10,5 см; 860 грамів |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WCG |
| Конструкція | Цілісна |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Транспортувальні ролики |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для преса |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10.5 |
| Довжина | 23 |
| Максимальна вага користувача | 150 |
| Ширина | 37.5 |
- Ціна: 920 ₴










