


Гойдалка з подушками на 3 людини LEOBRO Brown
- Готово до відправки
- Код: LB-SW3-D3-BRN
3 499 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка з подушками на 3 особи LEOBRO
Зручна та стильна гойдалка LEOBRO на 3 особи з м'якими подушками для максимального комфорту. Ідеально підходять для відпочинку на свіжому повітрі, виготовлені з міцних матеріалів, стійких до погодних умов. Створіть затишний куточок для релаксації у вашому саду або на терасі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні (кг) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 134 |
| Гарантія | 14 днів міс. |
| Глибина в упаковці (см) | 53 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 200 кг |
| Подушки | 2 шт: 44 х 44 см |
| Розміри гойдалки | Ширина: 176 см; висота: 168 см; глибина: 114 см |
| Розміри сидіння | Ширина: 130 см, висота: 50 см, глібіна: 45 см |
| Регулювання козирка | Да |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



