Ліжко дитяче овальне 8 в 1 Кузя Smart Bed колеса + барвник + макрас КПК біла
- Немає в наявності
8 560 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ліжко дитяче овальне 8 в 1 Кузя Smart Bed — сучасна та стильна модель, виготовлене з натурального дерева бук, пофарбоване сертифікованими фарбами на водній основі — абсолютно нешкідливими для Вас і Вашого малюка. Борти ліжечка 38 мм, заокруглені. У комплекті до ліжечка відразу ж йдуть колеса. Це допоможе легко перемістити ліжечко в потрібне місце кімнати. Також до комплектації входить маятник для заколисування малюка — з його допомогою малюк висихає швидше та солодше. Уся зручність ліжечка полягає в її трансформаціях. Це — 8 різних предметів, які стануть чудовими предметами меблів для малюка:
- кругле ліжечко 70*70 см на колесах/маятнику;
- сповивальний столик;
- овальне ліжечко для дітей від 6 місяців і до 3 років — розмір спального місця 70*120 см;
- диванчик для малюка;
- приставне ліжечко;
- манеж для ігор;
- столик;
- 2 крісла.
Днище обладнане спеціальними отворами для циркуляції повітря, регулюється на 3 положення.
До комплектації входить ортопедичний матрац ККК, яких сприяє правильному формуванню постави малюка. Чохли на матрацику — знімні, для зручного чищення та прання, пошиті з натуральних тканин. Все продумано до дрібниць — для комфорту та безпеки Вашого малюка!
Зверніть увагу! Подовження для дивана 70*140 до комплектації не входить і купується за додаткову оплату.
❓ Не підходить колір або розмір? Перегляньте інші варіанти ⤵️
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кузя |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Лак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Ящик під ліжком | Немає |
| Наявність коліщаток | Так |
| Число рівнів висоти днища | 3 |
| Вага | 30 кг |
| Тип | Трансформер |
| Стать дитини | Дівчинка, Кульчик |
| Комплектація | Ліжечко, колеса, маятник, матрац із 3 частин |
| Внутрішня ширина | 61 - 76 см: 70 см |
| Матеріали | Бук |
| Внутрішня довжина | 100 - 140 см: 120 см |
| Маятниковий механізм гойдання | Так |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 7 років,6 років, 5 років,4 роки, 3 роки, 2 роки, 1.5 роки, рік, 11 місяців, 10 місяців, 9 місяців,8 місяців,7 місяців,6 місяців,5 місяців,4 місяці,3 місяці, 2 місяці,1 місяць, С народження |
| Доставка/Оплата | Відсилання 2-3 дні |
| Блокування механізму гойдання | Так |
| Коліщатка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 560 ₴








