



Садова гойдалка гніздо підвісна FUNFIT Black кругла для дітей 100 см
- Немає в наявності
- Код: 2768
1 974 ₴
- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
Гойдалки-гніздо стануть одним з улюблених місць для ігор вашої дитини! Сталева рама покрита м'якою піною, товстий матеріал має кілька посилювальних швів, все це підвішено на міцних канатах. Сидіння виготовлене з поліестеру Оксфорд щільністю 600 ден, водостійкого і легко чистяться.
- Міцна, сталева конструкція кола
- Матеріал: поліестер Оксфорд 600D .
- Кріпильні канати з регулюванням
- Стійкість до атмосферних впливів
- Для внутрішнього та зовнішнього використання
- Сучасний дизайн
- Може бути прикріплений до однієї або двох точок
- Легко складається
- Максимальне навантаження 150 кг
Характеристики:
- діаметр кола:100,0 см
- висота від сидіння до кріплення:до 180,0 см
- вага нетто:3,1 кг
🆘 Потрібний інший колір чи розмір гойдалки? Всі варіанти тут ⤵️
👁️🗨️ Залишились питання? Зателефонуйте нам або напишіть у зручний для Вас месенджер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні (кг) | 3,5 кг |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Довжина мотузки | 190 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Ширина в упаковці (см) | 75 |
| Штрих-код | 5902759978140 |
- Ціна: 1 974 ₴



