



Кігтеточка, будиночки, дряпка для кішок Avko CatTree 1323 Beige
- Немає в наявності
- Код: 4001323
2 349 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Предметом продажів є нова кігтеточка (ігровий комплекс) для кота Avko Приваблива та цікава кігтеточка, яка здатна подовжити натуральні потреби кожної кішки. Захищать ваші меблі від пошкоджень. Кожна кішка заточуючи кігті маркує свою територію. Кігтеточка обмота шнуром із сизалю. Матеріал стійкий до впливу котячих кігтиків, а також повністю безпечний для вашого улюбленця. Зазвичай ето завжди відбивається на наших меблях, що призводити до постійного пошкодження. Гарним рішенням буде придбання предмета, який більше підійде для кішки. Ідеальною заміною буде придбання такої кігтеточки. Ця кігтеточка розбірна, стабільна, виготовлена з високо якісного матеріалу.
Основні характеристики:
Безопорушна для ваших домашніх улюбленців
Забезпечує комфортний відпочинок хатньому вихованцю
Кігтеточка,будиночок для котів має стильний та оригінальний дизайн
Зберігає цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
Продумана конструкція
Матеріал: МДФ, велюр, сизаль
Проста й безпроблемна збірка
Інструменти для збирання в комплекті
Розміри:
Висота 123 см.
Ширина 49x45 см.
Розміри коробки: 53x22x46 см.
Вага: 14 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1230 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴



