Кігтеточка, будиночки, дряпка для кішок CatTree 1966 Grey
- Немає в наявності
- Код: 4001966
4 299 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Предметом продажів є нова кігтеточка (ігровий комплекс) для кота Avko Приваблива та цікава кігтеточка, яка здатна подовжити натуральні потреби кожної кішки. Захищать ваші меблі від пошкоджень. Кожна кішка заточуючи кігті маркує свою територію. Кігтеточка обмота шнуром із сизалю. Матеріал стійкий до впливу котячих кігтиків, а також повністю безпечний для вашого улюбленця. Зазвичай ето завжди відбивається на наших меблях, що призводити до постійного пошкодження. Гарним рішенням буде придбання предмета, який більше підійде для кішки. Ідеальною заміною буде придбання такої кігтеточки. Ця кігтеточка розбірна, стабільна, виготовлена з високоякісного матеріалу.
Основні характеристики:
Безопорушна для ваших домашніх улюбленців
Забезпечує комфортний відпочинок хатньому вихованцю
Кігтеточка,будиночок для котів має стильний та оригінальний дизайн
Зберігає цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
Продумана конструкція
Матеріал: МДФ, велюр, сизаль
Проста й безпроблемна збірка
Інструменти для збирання в комплекті
Розміри:
Висота 200 см.
Ширина 65х60 см.
Розміри коробки: 61,5х25х61,5 см.
Вага: 21 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVKO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴












