Дитячий ігровий Автобус KS7101 відкриваються двері (Синій)
- Немає в наявності
- Код: KS7101 W(Blue)
300 ₴
+380 (99) 121-71-78
онлайн-консультант у viber- +380 (97) 755-48-48 онлайн-консультант у telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Моделі машин Kinsmart - це одні з найкращих маленьких копій справжніх автомобілів. Всі машинки виконані з метала, пластикові тільки днище і салон. Колеса у машинок гумові.
Багато дорослих колекціонерів в захваті від якості моделей Kinsmart. Для дитини модель Kinsmart в першу чергу це надійна і безпечна машинка з дверима, що відкриваються, і інерційним механізмом.
Машинка KINSFUN автобус KS 7101 W:
- машинка залізна,
- відчиняються двері,
- гумові колеса,
- цікавий дизайн "Туристичний автобус",
- продається в коробці,
- розмір автобуса 17 * 5 * 4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KINSMART |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | KINSFUN |
| Вага товару | 0.23 |
| Вид | Машинка |
| Вік | Від 3-х років |
| Висота | 7.0 мм |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Довжина | 165.0 мм |
| Матеріал | Метал/ платівка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмаїтість | Синій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Машина інерційна |
| Тип іграшки | Спецслужби |
| Упаковка | Демонстраційно відкрита |
| Ширина | 4.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



